Diskusia 1/1: Martinus Cena Fantázie 2014 - recenzia zborníka

Podporte scifi.sk

Diskusia

Culter
Ako som už napísal Marianovi Kubicskovi po tom, ako odhalil tvoju recenziu, ´toto´ musel písať doktor, alebo lepšie patológ, lebo takto rozpitvaný zborník ešte nebol... :) Ale čo ma dostalo, bola tvoja poznámka o tom, že po zistení, že v Jankovej Stopjakovej poviedke sú odkazy na postavy z iných jeho diel, si sa pustil do čítania týchto kúskov, aby si zistil, aké sú to náznaky... tomu hovorím dôslednosť... alebo posadnutosť?... :D Skrátka, pri analýze si nenechal nič na náhodu a práve preto sa teším z tvojho názoru na tých mojich šesť nezapamätateľných čísel... juch!!!
06.05.2015

jurinko
Az na zopar gramatickych chyb a toho, ze tento text by som urcite nenazval MINIrecenziou to bola velmi dosledna a dobra praca, myslim si :-) Mal by si zaujem precitat si aj moju poviedku z CeFa 2014, ak by som ti ju poslal mailom? Ak ano, daj kontakt ;-)
06.05.2015

simon.c (Anonym)
Ďakujem (za krehkú ženu) a ďakujem za recenciu - spätnú väzbu. Kritiku beriem (bez výhrady) na vedomie.
07.05.2015

Puf
Ano, spatna vazba je najdolezitejsia, vdaka za nu :)
07.05.2015

zuna
Perfektná recenzia, dôsledná a výborná a väčšinou sa zhoduje s mojimi dojmami. Tuším si idem prečítať ten Nočný spoj ešte raz, mám pocit, že mi ušlo to isté :)
07.05.2015

stopjak
Dakujem za pozitivnu recenziu a tesim sa, ze si si dal tu pracu s hladanim suvislosti :-)
Kritiku beriem aj ja, stale je co zlepsovat.
08.05.2015

karci
LOL, že patológ... Všetkým ďakujem za pozitívne reakcie a Ruženke želám šťastnú ruku pri výbere ďalších obetí pre zrecenzovanie.
20.05.2015

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.