Diskusia 2/2: Ervín

Filmová história scifi

Diskusia

mayo
Ano ale horsie je ze potom ju nik neuvidi :-) a ak nebude, tak uvidi, ale naposledy.
11.08.2014

Kr4b
Mno ja som sa zabavil :3 Neviem, čo viac k tomu povedať, len že to bolo super a dal som 9. Napíšte s Jurinkom spolu román o Jolane a som si istý, že sa naň len tak nezabudne.
12.08.2014

Kr4b
Teda viem, že Jolana je Jurinkovým dielom a nechcem ho týmto nijako uraziť. Ani teba Zuna, keďže píšeš "len" funfiction. Ale myslím, že oba vaše štýly k Jolane skvelo padnú a dohromady ba to mohlo vydať aj na pravý opak literárnej katastrofy, ktorý akurát neviem pomenovať.
12.08.2014

zuna
Vdaka za príjemne slová.ten preklep ohľadne funfiction je mimoriadne výstižný,pretože prr mňa to bolo fun písať:)
13.08.2014

Kr4b
Ako dlho už neboli Poviedky Na Počkanie? :/
13.08.2014

Víla Lila
Aha, tak teraz som múdrejšia: netušila som, že je to fanfiction. Rozhodne si prečítam všetky Jolany. Ak by ste spolu s jurinkom dokázali vytvoriť aspoň novelu s dobrým gradovaním a správne načasovanými vtipmi, tak by to bolo super. Možno aj ako selfpublishing alebo len niekde na portáli na pokračovanie. Je to vydarené.
15.08.2014

Nadalan
To bolo vyborne:) zabavne. Smiala som sa pri citani nahlas :) Prave sme frcali po dialnici. Zmeskala som vyhlad na Spissky hrad, z citania som sa prebrala az v tuneli Branisko. Nevadiiii, hrad si pozriem na ceste spat a citanie stalo za to. Bavil ma klasicky rozbor VS indexu a tisickrat opakovane teorie z fyziky podane originalnym a veselym sposobom (krabica z chladnicky? to fakt? a vsak preco nie :). Pripomina mi to Pretchetta. Take mozem.
16.08.2014

zuna
joj vďaka, a to som si myslela, že aby sa mi podarilo napísať niečo smiešne je takmer nemožné :)
18.08.2014

Puf
Vyborne, hodnotim vysoko a daleko (9). Azurky ma zvlast pobavili. Iba ma zarazilo, ze sa hydra zmesti do skatule od chladnicky, predstavovala som si ju vacsiu, ale to je asi moj problem. Jednoduche uvodzovky sa na odlisenie myslienok od priamej reci v dvojitych uvodzovkach bezne pouzivaju, tu je to doslova ziaduce. Viac mi vadili medzery pred otaznikmi a vykricnikmi, ktore sa objavovali len v niektorych pasazach, inde to bolo spravne. V kazdom pripade, ziadne tam byt nemaju.
21.08.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami