Diskusia 1/2: Strach a bolesť (PNP)

Filmová história scifi

Diskusia

Kr4b
"Odyšla..." lol, toto nie :D
02.03.2014

kAnYs
cool, moze byt
02.03.2014

Culter
Epické, jasné, zrozumiteľné, zábavné, odsýpajúce. Spokojnosť.
02.03.2014

mayo
...a este sa to da chapat aj ako metafora toho co sa donekonecna deje na svete. pekna praca.
02.03.2014

Šaňo aka Babcom
Je tam niekoľko hrúbok, ktoré si ten text nezaslúži... :D (domovy, odyšla) a preklepov (terz > teraz). Ale nič to, to sa opraví... V texte mi osobne chýba fantastický moment. Je to viac-menej mystery... a dokonca s celkom dobrým koncom. Osobne by som možno celý posledný odsek škrtol - neprispieva veľmi k motivácii (to, že sú bratia nie je pre samotný príbeh podstatné, aby fungoval). Ten zvrat s tým Pánom je dostatočne dobrý. Stačilo to nejak ukončiť. Trochu mi tiež vadia tie silné strihy medzi jednotlivými scénami... a celkové pozadie s vojnou je tiež vlastne nepodstatné a len odrázda od hlavnej dejovej línie. Ja by som sa bol pokúsiť to nejak skĺbiť do jednej - max. dvoch scénok - stačilo napr. začať s tým, ako prichádza Ria k doktorovi a následne, ako má tú epizódu v noci... a hneď na to sa dozvieme, že ten doktor na nej vlastne testoval nejaké veci... atď. Dal som 6.
02.03.2014

Kr4b
Po dopísaní druhého odseku som zistil, že už je skoro pol, tak som napol všetky nervy a... ešte štvrť hodinu po dokončení som všetko robil zrýchlene :D Opravy ani kontrolu som jednak nestihol a jednak nemohol spraviť. Ale s chybami súhlasím, okrem vojnového pozadia - to sa priamo dotýka témy a bol to vlastne prvý stavebný kameň poviedky.
02.03.2014

kAnYs
Podla mna tam to vojnove pozadie praveze sedi, lebo to dava tym experimentom dovod.
02.03.2014

Šaňo aka Babcom
Tie nemusia byť motivované vojnou... možná dôdovdy sú aj expanzioa, invázia alebo len manipulácia národa. Ale chápem ten dôvod na tomto mieste.
02.03.2014

Kr4b
Toto zo mba vyslo a za taky cas som spokojny. Ano, gramatika chcela doladit a byt na pc, spravim to, lenze tablet mi kontrolu pravopisu (zadarmo :)) nepodporuje. A obsahoco... Vlastne by som to uz velmi nemenil, len par sloviek hore-dolu. V hlave ked sa to sformuje a dava zmysel, je skoda z toho nieco vziat, lebo nikdy nevies ktory kamen drzi mur, kym nim neskusis pohnut ;)
03.03.2014

Monika Kandriková
Ten posledný odstavec fakt prišiel trošku zbytočný - ale to asi neva, za hoďku. :D
03.03.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami