Diskusia 1/1: Vo svite hviezd

2% 2021

Diskusia

Culter
´Dalo by sa povedať, že hodiny.´ stačilo by: ´sú to už hodiny...´, ´akoby mi dakto všetko cítiace...´ podľa mňa by stačilo ´ako by dakto vo mne pálil zvyšky ľudskosti...´ „civiem“... teraz som na rozpakoch. Word to nepodčiarkol, ale slex také slovo nepozná...
Úbohé zakopanie... neviem aké to je. To, že si prestrelil hruď LEGÁLNE držanou zbraňou je podľa mňa zbytočná informácia nesúvisiaca s dejom. Amatérsky hrob. Amatérsky by som vyhodil. Zišlo by sa poškrtať. Oceňujem atmosféru zmaru a beznádeje. Páči sa mi bohatá slovná zásoba a pekne vyskladaná štruktúra príbehu. Nebola táto poviedka v Ohnivom pere? :)
07.12.2013

Kr4b
Týmto komentom vlastne len poviem, že som si to prečítal a že som sa zo všetkých síl snažil odolať tej atmosfére, ktorú, hoci je vyformovaná kvalitne, cítiť nechcem. Ani nehodnotím, neviem povedať, či sa mi to páčilo alebo nie.
07.12.2013

William Cody
Musím súhlasiť... Žiadny extra zážitok sa po dočítaní nedostavil. Spracovanie veľmi slušné, autor sa vie lepšie vyhrať so slovíčkami ako ja, no na mňa priveľa lyriky a depresie. Nedorazila však ani ľútosť, ani znechutenie ani "temnota". Ďaleko od môjho záujmového a čitateľského záberu a pretože tu vždy hodnotím iba ako čitateľ a nie žiadny "odborník" dávam 5. Mám rád nápady, akciu, atraktívne kulisy a pod., to to "svoje"som tu nenašiel. No keďže si pedantnejší autor a dal si si prácu zo spracovaním(nie ako vždy ja). dávam pre mňa vyššie body. Pre tú "formu".
07.12.2013

draculin
Ach jo. Samotny napad je vlastne zufalo banalny - "Urobil nieco zle a prisiel trest. Tak to opiseme." Citujuc Sherlocka "Boooring!". Pricom ale snaha o nejaku atmosferu bola vobec nie marna, je vidiet, ze zo slovami pracovat vies. len skoda, ze to je premrhane na takuto zbytocnost. Aj na maly rozsah sa da hodit nejaky dej, pointa, ci nie? A napokon, aj tu atmosferu zabijali tie gulervuce zdrobnelinky a fnukajuci "hrdina". Normalne mi to zvysilo hladinu cukru v krvi, kua. Len skoda, ze jedine co je, je prave ten naznak formy, akurat ze bez poriadneho obsahu. Takze nabuduce najprv dej a zapletku a potom ich vyformuj, zaklad vobec nie je zly.
08.12.2013

Roman Kulich (Anonym)
Čaute!
Áno, táto minipoviedka bola v minulom roku, alebo kole, v OP, tu som ju hodil s pôvodným názvom a ešte upravenú, hlavne kvôli nejakej tej odozve. Viem, že je to v podstate nudné dielo, nezaujímavé, možno nechutné, ale ak vyvolalo aspoň nejakú rezonanciu, cítim čiastočnú spokojnosť:)
Nabudúce už skúsim čosi akčnejšie, toto mi jednoducho nejde. Vďaka za komenty a dosť sa mi páči ten obrázok!:) Vystihuje celkovú atmosféru, akú som chcel pôvodne opísať.
08.12.2013

jurinko
Som rad, ze sa paci obrazok :-) Mne sa sice nezdalo, ze vies nejako oslnivo narabat so slovom, aj ciarky si tam daval v podstate randomizerom, nez na zaklade gramatickych pravidiel, ale nevadi, citat sa to dalo. Len toho bolo malo a bolo to ploche, neustale sa opakujuce muky sa daju opisat jednou vetou, netreba o tom robit "poviedku". Myslim si ;-) Nemozem to hodnotit, lebo to bola v podstate iba jedna scena, sice nie akcna, ale iba jedna...
09.12.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami