Diskusia 1/3: O čom teda bude náš literárny seriál?

Podporte scifi.sk

Diskusia

Culter
Pekný mix. Mne z toho vychádza, že témou je ´všetko´. Smejem sa hlasno. A vlastne sám neviem čomu. Idem po Jurajovi... :)))))))
02.01.2013
Matúš Mikšík
hlavne, čítal som diskusiu k predošlému článku a chcel by som vás poprosiť, aby ste mi do toho decembra nepozabíjali všetky použiteľné postavy... ďakujem :D
02.01.2013
Juraj Búry
Pecka, som si nadelil, taký mižmaš:D Ale v pohod, Šaňovi som už jeden nápad na úvod spomínal a ten sa do daného výberu zmestí ;)
02.01.2013
kAnYs
Juraj, uprimnu sustrast :) my ostatny budeme uz spokojne iba nadvaezovat :) @Matus, vytvoris si nove :D
02.01.2013
jurinko
To je sila :-D V zasade okrem druheho Twilightu to moze byt cokolvek :-)
02.01.2013
Alexander Schneider
Myslim, ze zavisi od toho, ako sa na to clovek pozrie: alebo si povie, ze najlepsi vyhravaju a tym padom vsetko, co nedosiahlo najvyssi vysledok v kategorii je mimo a drzime sa uzkeho profilu... alebo si povie, ze len to, co dostalo najnizsie hodnotenie odstrani a ostatne hodnotenia udavaju ca. poradie dolezitosti tem. Ale myslim, ze ako zakladny indikator nam to staci ako nejaky pomyselny kompas.
02.01.2013
kAnYs
Cyborg adventurers in outer space meet telepathic godess from dimension X! Prepare for an oppresive extradimensional regime, gods addicted to virtual realities, and the megacity of Bizzarion, where technologies have advanced to a state indistinguishable from Magic! Stay tuned for another episode of... Scifi.sk: patchwork tales!
02.01.2013
Alexander Schneider
TO JE ONO!!! TO JE ONO!!! NAVRAT ZIVYCH MRT... EHM, CHCEM POVEDAT PULPOVYCH ROMANOV! Ale ozaj - podla mna - ak by to bolo super napisane, tak preco nie? :D
02.01.2013
kAnYs
Skoda, ze Juraj uz ma vlastny napad :)
02.01.2013
Alexander Schneider
To nic, kazdy chvilku bude tahat pilku... ale stiska spust blastera. :)
02.01.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.