Diskusia 1/1: Thor - Prvý trailer

Filmová história scifi

Diskusia

Culter
Takže Amidala a Hannibal po boku Thora? Keby mal ešte zvrátenú povahu Riddicka...ale asi bude nesympaticky nudne dobrý...
14.12.2010

jurinko
Akoze, nie ze by som bol rasista (a nepoznam ten komix), ale povie mi niekto, co robi vo Valhalle, a.k.a. severskom nebi, cernoch? To je asi ako keby bol v modernom stvarneni Buddha atleticky beloch...
14.12.2010

draculin
No, efekty vyzeraju efektne a myslim ze viacej od toho ocakavat netreba, hlavne aby boli efektne :) A jurinko - nie si rasista, len mas nejake vedomosti o mytologii a nie si infikovany politickou korektnostou :) A ze co tam robi?...ehm...severske slnko je asi dost silne na to, aby sa blondaty arijec opalil do kakafkova :)
14.12.2010

Aldeberan
jurinko: černošské záujmové organizácie v USA tlačia na Jacksona, aby boli v Hobbitovi... no, čierni a ázijskí hobbiti. Lebo je rasistické, že nie sú. Aj keď, keby hral Bilba Mister T bolo by to zaujimave, you fool! Ešte horšie je to s BBC - Doctor Who, kde Ludovít IVX. má čiernych dvoranov a kurizány a po Benátkach behajú čierny mešťania (ešte berberských kupcov beriem, ale to to boli original benátčania). Holt, fuck common sense, lets multikulti hard!!!
15.12.2010

jurinko
Este by ma zaujimalo, ako tieto organizacie nesu, ze jediny cernoch v Thorovi je (pravdepodobne teda, podla traileru) Loki, a.k.a. hlavny zloduch ;-) Diskriminacia sux, ci uz pozitivna alebo negativna.. Viva la zdravy rozum!
15.12.2010

Šaňo aka Babcom
Nie, Idris Elba (ten černoch) hraje Heimdalla, čo je trochu kontroverzné... na druhej strane, Tadanobu Asano hrá Hoguna, takže to nie je jediná chybička.
Myslím, že argumentácia ide tak, že ak si predstavíme, že títo bohovia naozaj existujú, tak nemajú s ľudskou genetikou asi veľa spoločné (na druhej strane - vyzerajú ako my, takže niečo tam bude musieť asi byť, ale v tom sa nevyznám... ale keď môžu porodiť obrovských hadov, osemkrídlených koňov a ako ďalšie dietko nejakú bohyňu, tak je to celé celkom postavené u nich na hlavu, prečo by teda nemohli byť čierni a žltí a kankalinkoví. :)
Ak týchto bohov berieme ako výplod nordickej tradície, tak potom to veru nepasuje. Ale v tomto prípade je Asgard reálny.
15.12.2010

jurinko
Heimdall, the White God (Wikipedia)? Zaujimalo by ma, kto robil casting. By som mu na celo vrazil taku velku hranatu peciatku, ze "FAIL!" :-D
15.12.2010

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.