Diskusia 1/1: Hviezda brána: Univerzum - 1x06 - Čas

Podporte scifi.sk

Diskusia

Šaňo aka Babcom
Čo hovoríte na novú epizódu? Podľa mňa to bolo veľmi zaujímavo spracované. Keďže som to pozeral tak popri práci, asi si to pozriem neskôr - pekný nápad s cestovaním v čase. Hoci, nie som si celkom istý, ako to funguje... ak už raz určitý dej prebehol a niekto pošle správu do minulosti... otvorí sa tým ďalšia alternatívna realita? Aspoň tak to tu vysvetlili. Mne sa to páčilo a bolo to zároveň totálne brutálne a citové. Podľa mňa ten seriál má na to stať sa niečím lepším. Som len zvedaví s čím prídu ku konci série... A ešte jedna vec - páčilo sa mi, že každá akcia posádky, aj v minulosti, má dopad na súčasnosť, že to nie je proste debilne odseknuté od epizódy k epizóde.
16.11.2009
Aldeberan
no, skor by som pvoedal, že zaujimavo zrecyklovali starú tému z SG1... ale páčilo sa mi to, malo to napätie, strielalo sa tam... uvidime. zda sa mi, že serial stoji na mieste a nehýbe sa. chývajú poriadny mimozemšťania, nejaká grand story :)
17.11.2009
cyberstorm
Aldebaran: Mne osobne tam ti emzaci az tak moc nechybaju, Mne sa to paci cim dalej tym viac take ake to je. Dufam len, ze to nesklzne do starych SG chodnickov, ked budu kosit enemikov po stovkach jednym vystrelom :(. Inak, ako som povedal, celkom sa mi to zacina pacit...jednoznacne najvyraznejsia postava je tam Rusch. Napr. v tej casti so Slnkom-vedel to alebo nie? A par dalsich zalezitosti, vieme, ze dokaze konspirovat a blufovat (a celkom dobre mu to ide). A k tym emzakom...ti tam urcite budui...pamatas, ako sa na konci jedneho dielu odddelila z Destiny nejaka mala lod?
17.11.2009
Aldeberan
pamätám :) len sa mi zdá, že príliš mnoho častí doteraz bola len prázdna vata. a nemusia to by´t nutne emzáci, ide mi o tú grand story, emzákov som spomenul len preto, že minulé SG sa točili okolo nejakých. SGU sa nutne nemusí :)
18.11.2009

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.