Diskusia 1/1: Vampire Diaries, The S01E09 - History Repeating

Podporte scifi.sk

Diskusia

Stano Lacko
Tak poviem vám, že túto časť môžeme označiť ako Thriller, a asi aj ako zatiaľ najdynamickejšiu časť tohto seriálu. Myslím si, že by sa za ňu nemusel hambiť žiaden iný seriál. Wow, tak sa nám to trocha zamotalo, som totálne nedočkavý ako sa to vyvynie ďatej.
14.11.2009
Šaňo aka Babcom
Veru, musím povedať, že to práve dostalo nečakaný zvrat... Príchod Alarica ako muža tajomného - alebo je to ďalší upír alebo niekto iný. :) a potom zistenie, o čo išlo Damonovi celý čas... hm... ako to chcú pokračovať ďalej? Odíde Damon alebo ostane a začne s diétou? Pobratkajú sa naši bračekovci alebo si naďalej pôjdu po krku? A kedy už konečne premenia Elenu na upírku... hehe. Just kidding.
14.11.2009
Stano Lacko
Ha, tak to nemam sajnu co bude dalej. Ale nemyslim si ze Danom skoncil, lebo preco by potom v predchadzajucej casti zabil Sebastianovu kamaratku s tym ze je to sucast planu, hmm?
14.11.2009
Šaňo aka Babcom
Podla mna to bolo naozaj len na odlakanie podozrenia od Salvatoreovcov... Co ma ale zarazilo - na konci tejto poslednej casti sa odrazu dostaví pred dvere ten ex-reportér. Ved ten bol mŕtvy... ci?
16.11.2009
Stano Lacko
No, bolo vidiet ze ho kusli, ale nebolo vidiet, ci ho aj niekto \"zahranil\" a nasledne \"zabil\" ;-)
18.11.2009

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.